vigrx
vigrx ereksiyon
vigrz vigrx plus
vigrx vigrx plus paket gizliliği

VigRX Plus İçeriği - VigRX Penis Büyütücü İçeriği

VigRX'i Mükemmel Yapan Doğru Formulasyona Sahip Maddeler

Modern İsmi : Epimedium Yaprak Özü
Geleneksel Şifalı Ot İsmi : Epimedium Sagittatum

vigrx

Şehvetli keçi otu olarak da bilinen Epimedium binlerce yıldır cinsel isteği yükseltici olarak kullanılmaktadır.

Tıbbi araştırmalar içerikteki başlıca aktif maddenin icariin olduğunu ortaya çıkarmıştır.Icariin erektil(sertleşme) fonksiyonunu artırmak için kullanılmıştır.Epimedium un başka bir etkisi ise penise kan akımının artmasına izin verir.Bunu nirtik oksit seviyesini artırıp,düz kasları gevşeterek yapar.Aynı zamanda PDE-5 inhibitörü gibi rol alır. Epimedium,viagra gibi PDE-5 seviyesini,istenmeyen yan etkilere sebep olmayacak seviyeye kadar düşürür.

Çin de yüzyıllar boyunca kullanımından sonra,en başarılı tıp doktorları şimdilerde Epimediumun cinsel isteği artırdığı,erektil fonksiyonu geliştirdiği,seksüel gücü iyileştirdiği ve duyarlılığı artırdığı resmen bildirlmiştir.Bilimsel olarak,Epimedium doğal yollardan dayanıklılığı ve seksüel gücü artıran testesteron hormonunun serbestleştirilmesini sağlar.

Modern İsmi : Cuscuta Tohum Özü
Geleneksel Şifalı Ot İsmi : Semen Cuscutae

vigrx

En son tıbbi çalışma Semen Cuscutae nın erkeklerden alınan ölü spermlere etkisi üzerine yapılmıştır.Sonuçlar canlı sperm ve sperm hareketinde %70 artış olduğunu göstermiştir.

Cuscuta nın kullanım alanlarının içinde,erken boşalma ve yanında sırt ağrısı ve böbrek sağlığındaki bozulmayla semptom veren,cinsel güçsüzlüğe sebep olan lökore tedavisi vardır.

Kadında ve erkekte doğurdanlığı artırmak içinde kullanılır ve Geleneksel Çin İlaçlar kitabında bir afrodizyak olarak listelenmiştir.

Modern İsmi : Gingko Bioba Yaprağı
Geleneksel Şifalı Ot İsmi : Ginkgoaceae

vigrx

Gingko zihin açıklığı,geliştirilmiş canlılık seviyesi,kan dolaşımı sağlığı ve kan damarları sağlığını sağlayan besinsel bir destek olarak gösterilmiştir.

Cuscuta gibi Gingko Biloba da ereksiyonun güçlenmesini sağlayan damarsal kan akışını artırır.Çalışmalar Gıngko bilobanın corpus cavernosum da düz kas gevşemesini uyararak çalıştığını göstermiştir.Son 30 yılda,300 den fazla klinik çalışma Gingko nun tüm vüzuttaki bir çok problemi önlediği ve vücuda yararı olduğunu kanıtlamıştır.

Ginkgo seksüel fonksiyonu ve ereksiyon gücünü geliştirmek için periferal kan dolaşımını,oksijenlenmeyi ve genital organlara kan akımını artırmayı sağlar.Son yapılan bilimsel çalışmada,cinsel iktidarsızlık problemi olan erkeklerin %78 inin ilaçsız tedavisinde yan etki olmadan çok kesin bir gelişme gösterdiği saptanmıştır.

Modern İsmi : Asya Kırmızısı Ginseng
Geleneksel Şifalı Ot İsmi : Panax Ginseng

vigrx

Ginseng geleneksel olarak genel güçsüzlüğün üstesinden gelmek ve ekstra enerji sağlamak için kullanılır. Ulsan Tıp Koleji Üniversitesi,Asan Medikal Merkez,Seul,Kore, Üroloji departmanı tarafından yapılan çift kör bir çalışmada Erektil disfonksiyonda koreli kırmızı ginseng etkisini araştırmışlardır.Bu çalışma sonucunda Koreli kırmızı ginseng in erkeklerin erektil disfonksiyon tedavisinde alternatif olarak kullanılabileceğini göstermişlerdir.

Ginseng in anahtar olan başlıca maddesi beyin ve penise giden kan akımını değiştiren ve kan ve sperm üreten ginsenoside dır.Rus bilim adamları ginsengin fiziksel ve zihinsel aktiviteyi uyardığını ,atletik performansı geliştirdiğini ve cinsel bezler üzerindeolumlu etkileri olduğunu kanıtlamış ve bunu kayıtşara geçirmişlerdir. Erken boşalma ve iktidarsızlığa karşı ilaçsız savaşan Ginseng,vücudu gençleştirirken ve dinçleştirirken kan basıncını normale getirmeye yardımcı olur.

Modern İsmi : Palmetto Çileği
Geleneksel Şifalı Ot İsmi : Serenoae Meyvesi

vigrx

Palmetto çilekleri cinsel uayarnlar ve afrodizyaklar olarak ün kazanmışlardır.

Bir tıp yayını olan JAMA ,Palmetto çileğinin semptomatik iyi huylu prostat büyümesinin tedavisinde ne kadar etkili olduğunun araştırmasını yayınlamıştır.Palmetto çileğinin iyi huylu prostat büyümesinden kaynaklanan sağlık sorunlarının tedavisinde önemli ölçüde rolü olduğu gösterilmiştir.Palmetto çileği testesterondan prostat hücrelerinin çoğalmasına sebep olup prostatı büyüttüğü düşünülen hormon dihidrotestesteronun , oluşmasını engeller. Palmeto çileğinin etkileri birden çok mekanizmada sonuç vermiştir.Mekanizmalardan bir tanesi düz kasları gevşeterek kan akım hızını artırmasıdır.Palmetto çileği aynı zamanda androjen ve östrojen reseptör aktivitesini baskılar ve hormonların dengelenmesinde iki cinsede yardımcı olabilir.Hormonal etkilerinden dolayı Palmetto çileği tiroide cinsel gelişim ve bu organ ve bezlerin aktivitesi için yardım edebilir.Hala Palmetto çileği Almanya,Kanada,UK., ve Amerikada beslenmeyle prostat ve üriner sisteme yararı olduğu için geniş kullanım alanına sahiptir.

Bugünkü en yaygın kullanım alanları büyümüş prostat bezlerini küçültmede,üriner sistem tedavisnde ve vücut direncini artımadadır.Palmetto çileği anabolik olduğu söylenen vücut dokularını yeniden yapılandırır ve güçlendirir-bir kaç bitkiden biridir.

Modern İsmi : Muira Pauma Kabuk Özü
Geleneksel Şifalı Ot İsmi : Ptychopetalum Olacoides

vigrx

Muira Pauma erkekte cinsel iktidarı yeniden düzenlemek ve cinsel istek ve kuvveti artırmak için kullanılır. Fransa da,Paris teki Seksoloji enstitüsündeki Dr. Jacques Waynberg,cinsel isteksizlikten veya ereksiyonu korumada zorluk çekmekten şikayet eden 262 erkek üzerinde bir çalışma yaptı.Sonuçlar cinsel isteğini kaybeden erkeklerin %62 sinin iyi yönde geliştiği gözlenmektedir.

Ereksiyon problemi yaşayan erkeklerin %51inde de iyileşe gözlenmiştir. Son klinik çalışmalar Muira Pauma nın gücünü onaylamaktadırlar.Şimdilerde,Muira Pauma nın aksiyon mekanizması bilinmemektedir.Ön bilgilerden seksüel fonksiyonun hem fiziksel hem psikolojik yönlerini geliştirerek işlediği gözlenmektedir.Gelecek çalışmalarda erektil disfonksiyon için ümit vaat eden bir bitki olup olmadığı üzerine ışık tutulacaktır.

Modern İsmi : Catauba Kabuk Özü
Geleneksel Şifalı Ot İsmi : Erythroxylum Catuaba

vigrx

Bu bitkisel toniğin tarihi geleneksel kullanımı çok meşhurdur.Çok kişi bu bitkinin brazilyadaki afrodizyak bitkilerin arasındaki en ünlü bitki olduğunu söyler.catauba kabuğunun belirli bir süre düzgün tüketimi ile ilk önce erotik rüyalar görülmeye başlar ve bu da sonraan artan cinsel istekle takip edilir

Medikal çalışmalar catauba kabuğunun antiviral ve antibakteriyel etkilerine ek olarak kan damarlarını genişlettiğini göstermişlerdir.Dr.Meira Penna ya göre Catauba sinir sistemi fonksionları için bir uyarandır ve bu etkisini en çok iktidarsız erkeklerin cinsel organlarında fonksiyon gösterir.
Catauba çok güçlü bir tonik ve sinir sistemi güçlendiricisidir.Genel kabiliyeti güçlendirici ve yorgunluk giderici olarak bilindi.Erkeklerdeki kesin etkisi cinsel istepi canladırma olduuğu kanıtlanmıştır.

Modern İsmi : Hawthorn Çileği
Geleneksel Şifalı Ot İsmi : Crataegi Meyvesi

vigrx

Bu bitki kimyası,özel koruyucu kapasitesi ile hawntorn ağacından gelir.Hawntorn kapiller damarların geçirgenliğini artırıcı,arterleri geniletşme ve rahatlatma etkisine sahip olan vitamin p kompleksi açısından çok zengindir.

Bu birleşimler kan akışını ve kalbe giden oksijen miktarını artırmaya yardımcı güçlü antioksidanlardır.Bu kanın dolaşması için kalbin çalışması gereken miktarı azaltır ve kan basıncını azaltarak kalp kasının stresini azaltır.

Hawntorndaki P vitamin kompleksli maddeler kan damarlarının duvarlarını güç kazandırır ve vücudun diğer alanlarına kan akımını güçlendirir.Hawntorndaki komponentlerin kolestorolü ve arterlerdeki birikinti miktarını azalttığı gösterilmiştir.

Almanya'da Resmi olarak farmasötik kullanımı uygun bulunmuştur.Alman devleti çalışmaları Hawntorn bitkisinin hiç bir yan etkisinin olmadığını göstermiştir. Avrupa çalışmaları Hawntorn bitkisinin kalp ve beyine kan akışını artırdığını ,kalbi düzensiz atışlardan koruduğunu,kalp kasılmasını güçlendirdiğini ve kan basınıcını normal düzeye kadar azalttığını göstermiştir.VİGRX TABLET İLE KAPSÜL ARASINDAKİ FARK NEDİR.

VİGRX KAPSÜL: ERKEN BOŞLAMA ÖNLEYİCİ VE GELİŞİMİNİ TAMAMLAMAMIŞ DAMARLARIN GELİŞİMİNİ SAĞLIYARAK BÜYÜMEDE YARDIMCI OLUR. GÜNDE 2 KEZ SABAH 1 ADET AKŞAM 1 ADET KULLANILIR.

VİGRX TABLET (KIRMIZI): İLİŞKİ ANINDA SERTLEŞME SORUNUNUZU ORTADAN KALDIRIR. PERFORMANSINIZI ARTTIRIR. BÜYÜMESİNDE YARDIMCI OLUR.İLİŞKİ ANLARINDA 1 ADET KULLANILIR. GENELDE KULLANNAN KİŞİLER 3 ADET KASPÜL ALIP VİGRX TABLET (KIRMIZI) ÜRÜNÜNDEN 1 KUTU ALARAK DESTEKLEYİCİ OLARAK KULLANIRLAR. BU DURUMDA ERKEN BOŞALMASINI ÖNLER HEMDE İLİŞKİ ANINDA SERT KALMASINI SAĞLAMIŞ OLURLAR

VİGRX PROSTAT ÜRÜNÜ: TÜM YETİŞKİNLER KULLANABİLİR.GÜNDE 3 ADET SABAH ÖĞLEN AKŞAM 1 ADET İSTER AÇ KARNINA İSTER TOK KARNINA HİÇ FARKEMEZ İÇEBİLİRSİNİZ. VİGRX PROSTAT ÜRÜNÜNÜ DİĞER ÜRÜNLER İLE BİRLİKTE KULLANABİLİRSİNİZ. HİÇ BİR YAN ETKİSİ YOKTUR.

vigrx biz sizi arayalım

Vigrx, Vigrx plus, Vigrx türkiye, Vigrx plus türkiye, Vigrx yorumlar,Vigrx yorum