Gizli Teslimat

%100 Gizlilik Güvencesi

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünleriniz hediyelik ürün olarak poşetlenerek yollanmaktadır. Kutu üzerinde ürün içeriği ile ilgili bilgi bulunmamaktadır. Ürünleriniz isminize gönderildiğinden dolayı 3. kişiler teslim alamaz. İstendiğinde telefon ihbarlı olarak adresiniz yerine direk kargo şubesinden de alabilirsiniz.

Aynı Gün Sevkiyat

08.00 ile 16.00 arası alınan tüm siparişleri aynı gün kargoya verilir. Eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk iş gününde kargoya verilir.

Yurtiçi Kargo ile teslimat

Gün içerisinde verilen siparişler aynı gün Yurtiçi kargoya teslim edilir. Siz ister paketinizi adresinize isterseniz kargonun herhangi bir şubesine isteyebilir ve ödemesini paketinizi alırken NAKİT ödeme yapabilirsiniz.

Şehir içi Kurye ile aynı gün teslimat

08.00 ile 17.00 arası alınan tüm siparişler İstanbul içi aynı gün içerisinde kapınızda NAKİT ödeme alınarak teslim edilebilmektedir.

Gizlilik

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Eğer 7 gün içinde alamazsanız, siparişiniz bize geri gelecektir.

Siparişiniz Size Ulaşmazsa?

Siparişiniz, size bildirilen zaman içerisinde elinize ulaşmazsa lütfen info@vigrxplusturkiye.com uzerinden bizimle irtibata geçiniz. Teslimat adresinizi açık ve eksiksiz yazmış olduğunuzdan emin olunuz. vigrxplusturkiye.com, yanlış ve eksik adres sebebiyle yapılmayan teslimatlardan sorumlu değildir.